We've updated our Terms of Use. You can review the changes here.

м​у​с​о​р "s​/​t" EP

by мусор

/
  • Streaming + Download

     

1.
Tak jste tady, stojíte na míste kam jste se díky svému jednání dostali. Bez skrupulí kácíte a vypalujete lesy, bez soucitu vyvražďujete živočišné druhy a s ledovým klidem vyhlašujete války. Zahlcujete společnost zbytečnou nenávistí, osočujete jeden druhého a špína před vaším vlastním prahem se jen kupí. Život který vedete je plný paradoxů. Učíte nás k lásce a úctě k živým bytostem ale továrny na smrt přehlížíte. Tvrdíte nám, jak je tolerance pro pokojný život nezbytná a přitom jste to vy, kdo stojí v první řadě když se kope do muslimů, homosexuálů a cikánů. Mrháte vlastním časem, televize vás až do večerních zpráv uměle udržuje svými proudy zábavy při tom, že i zdánlivě bezvýchodné situace mají svá řešení. Sledujete vyumělkované životní stavy a idylické rodiny, pouhopouhý útěk od reality. Budoucnost je to, co jste nyní. Pokud nenastane jakákoli změna, tak vaše zítřky budou takové jaký je váš každodenní život. My tohle jednání vidíme, cítíme vaši xenofobii, vaši lhostejnost k veškerému dění a utéci nemáme kam. Musíme tady stát s vámi a dívat se na vaše segregační pochody, poslouchat vaše předpotopní názory a dýchat průmyslové zplodiny. Právě i teď, doma, se v nás vaří krev, když musíme dýchat váš uhlík, váš dusík, vaši síru a váš chlór. Kéž naše století zplodí lidi lepší. Poskytne našim štětcům půvabné náměty ctnosti. Pak teprve budou naše prosté touhy ukojeny.
2.
Nemocní požehnáním jsou pro nás bez páteře a nad neštěstím mneme si ruce. Náš zákazník, náš pán. Dáváme šanci lidem co neumí s životem nakládat, utéci konci a stále dokola nanovo začínat. Náš zákazník, náš pán. Zalepili jsme Vám oči a uši zalili voskem. Točíme se v kruhu vlastních ideí, že co činíme tak vždy činíme správně. Starou pravdu že zdraví si nekoupíš v lež jsme proměnili. Slavíme rakovinu a křivá záda. Člověk je stroj a vše jde napravit.
3.
Nádherná slova psaná o lásce a štěstí. Slova která pomohou zapomenout na vlastní životy, na vlastní zklamání. Na všední dny v betonových klecích. Lidé se utápí ve vlastních snech a ve vlastních představách o lepších zítřcích. Že slunce když zapadne na druhý den vyjde nám zas. Představou štěstí zaslepení nevidí že sami sebe ztrácí. Že jednou bude líp, že jednou zas bude líp. Vykoupení na prodej skrze vlastní slepotu, skrze víru v lásku.
4.
Noci jsou nekonečné dech se ti krátí NEVNÍMAT PŘÍTOMNOST Ve stínech nyní žiješ obklopen samotou STALO SE I TVÝM SNEM Černo máš před očima když ve dnech tápeš NALHÁVAT MŮŽEŠ SI Myslíš že stoupáš vzhůru přitom jdeš ke dnu ŽE JE VŠE V POŘÁDKU Víš sám že nemůžeš dostat se odtud ven. Myšlenky na útěk potláčíš, nevnímáš. (Vše co jsi kdysi vlastnil vabank jsou vsadil. Přízraky z minulosti a žádná budoucnost dostaly tě až sem, kde věříš že jsi spokojen a na lžích základ bytí svého sis postavil.) Noci byly nekonečné, dech se ti zkrátil NEVNÍMALS' PŘÍTOMNOST Ve stínech jsi sám dožil obklopen samotou BYLO TO I TVÝM SNEM Černos' měl před očima kdyžs' ve dnech tápal PADL JSI JENOM SÁM Myslels' že stoupáš vzhůru ale klesl jsi ke dnu TVRDĚ A TVÁŘÍ K ZEMI.

about

This record was released as a single-sided 12" EP with these labels: Dingleberry (DE), Korobushka (CZ), Skaven (CZ), Swamper (CZ), TRVS (RUS).
Eeach cover was made as the original copy.

This EP was released as a CD-R else on Pure Heart Records.

(pH 30) *SOLD OUT
&
(pH-CD 07)

credits

released January 30, 2015

license

all rights reserved

tags

about

Pure Heart Records Czech Republic

Independent DIY label & distro from Czech Republic, since June 2008.

contact / help

Contact Pure Heart Records

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like мусор "s/t" EP, you may also like: